ZALOGUJ SIĘ
Atlas Fitness Club

Tel. 62 747 53 93

manager: 501 520 607 - Justyna Orpel
63 -200 Jarocin ul. Sportowa 6

Poniedziałek - Piątek 6:00 - 22:00
Sobota 8:00 - 18:00
Niedziela 8:00 - 16:00

Trening EMS - miha bodytec

mihabodytec

MW Metal Squash League

mw_metal_squash_league_2
 

METAMOFROZY 2019 – PODSUMOWANIE

METAMOFROZY 2019 – PODSUMOWANIE

METAMORFOZY 2019 – PODSUMOWANIE !

Praca nad sobą jest trudna. Każdy się stara, raz wychodzi to lepiej, raz gorzej. Jednak jeśli dostajemy wsparcie z zewnątrz wszystko przychodzi zdecydowanie łatwiej. Dlatego też po raz kolejny Atlas Fitness Club zorganizował Program Metamorfozy – z dziesiątków zgłoszeń zostało wybranych 5 niesamowitych dziewczyn. Każda inna I z inna historią ,łączyło je jedno – potrzebowały pomocy. Te odważne to Daria Boruszczak, Tatiana Matyjasik, Patrycja Gajewska, Katarzyna Grenda, Martyna Homa.

W marcu rozpoczęły półroczną walkę ze swoimi słabościami by zbliżyć się do swoich ideałów. Nie była to łatwa praca – treningi, reżim dietetyczny, organizacja czasu, walka z pokusami. Każda z nich przeszła to inaczej, jednak żadna nie żałuje.

Sam program ma pokazać, że wszystko jest do zrobienia. Pomoc wykwalifikowanej kadry instruktorskiej oraz dietetyków pozwala dużo szybciej osiągnąć wymarzone efektu. Każda z osób była prowadzona indywidualnie poprzez plany treningowe, treningi personalne oraz konsultacje dietetyczne. Do dyspozycji uczestników tak naprawdę przez całą dobę byli instruktorzy : Patrycja Kaźmierczak, Bartosz Tondaś , Adrian Józefiak, Arkadiusz Gruszka oraz dietetycy Wojciech Wiśniewski oraz Bartosz Ruta. Razem dziewczyny osiągnęły niesamowity wynik: łącznie odmłodziły się o 7 lat, zrzuciły 38,2 kg wagi w tym 28,7 kg samego tłuszczu.

Była to druga edycja Programu Metamorfozy, na pewno nie ostatnia. Uśmiechy dziewczyn w dniu finału tylko umocniły nas w przekonaniu, że naprawdę warto. Już za kilka miesięcy rozpoczniemy rekrutację na nowy sezon, tak aby na początku marca ruszyć pełna parą – także zapraszamy każdego, kto chce powalczyć o lepszego siebie.

 

Atlas Fitness Club pragnie podziękować za współpracę przy organizacji finału Programu:

Zdjęcia : Wojciech Wiśniewski

Makijaż: Łucja Janiak oraz Olga Szymkowiak

Stylizacje : A.K.E. Fashion Dagmara Kuś, Butik Diamond Natalia Wain Pleszew

Fryzury : Atelier Fryzjerskie Ewa Menzel

Wsparcie : Katarzyna Martuzalskacialis male enhancement african fly male enhancement anaconda xl male enhancement strong male sex enhancement super bull 6000 hard long erection pills cyvita fast acting male enhancement tablets xanogen male enhancement price in india safe male sexual enhancement pills male enhancement pills mayo clinic cheap male enhancement pills viswiss maxx 30 male enhancement vasoplex male enhancement