ZALOGUJ SIĘ
Atlas Fitness Club

Tel. 62 747 53 93

manager: 501 520 607 - Justyna Orpel
63 -200 Jarocin ul. Sportowa 6

Poniedziałek - Piątek 6:00 - 22:00
Sobota 8:00 - 18:00
Niedziela 8:00 - 16:00

Trening EMS - miha bodytec

mihabodytec

MW Metal Squash League

mw_metal_squash_league_2
 

I Otwarte Mistrzostwa Jarocina w steel darta

I Otwarte Mistrzostwa Jarocina w steel darta

Były to pierwsze Otwarte Mistrzostwa Jarocina w steel darta. Frekwencja dopisała, przyjechali do nas mocni zawodnicy z okolicznych miast. W mistrzostwach wystąpiło 68 zawodników, którzy prezentowali wysoki poziom.

 

Po kilku turniejach towarzyskich, takich jak: turniej o puchar Baru Alibaba oraz turnieju par deblowych przyszedł poważny sprawdzian dla miłośników darta, jakim były mistrzostwa Jarocina. W misrzostwach tych zwyciężył zawodnik z Konina Tomasz Siodła, pokonując w finale Jacka Cieślaka z Krotoszyna. Trzecie miejsce przypadło w udziale zawodnikowi JLD Bartoszowi Derwichowi.
„Jestem zadowolony z poziomu turnieju oraz zainteresowania, jakim cieszy się dart w Jarocinie. Widać, że wszystko rozwija się w naszym mieście w bardzo szybkim tempie, a poziom naszych graczy jest coraz lepszy. Można to wywnioskować po dobrym udziale naszych graczy JLD w pobliskich turniejach darta. Rownież w mistrzostwach, których byliśmy gospodarzem, nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze. Zapowiada się nam znakomity kolejny sezon Jarocińskiej Ligi Darta, której start zainaugurowano 19. września. Chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za udział w Mistrzostwach Jarocina oraz menagerowi Atlas Fitness Club, Wojciechowi Wiśniewskiemu za możliwość zoorganizowania turnieju w odpowiednim miejscu na wysokim poziomie, jak i osobom, które pomogły w organizacji tej imprezy. Zapraszamy na rozgrywki Jarocińskiej Ligi Darta oraz na wszystkie turnieje organizowane w Jarocinie” – powiedział Szymon Pecyna.cialis male enhancement african fly male enhancement anaconda xl male enhancement strong male sex enhancement super bull 6000 hard long erection pills cyvita fast acting male enhancement tablets xanogen male enhancement price in india safe male sexual enhancement pills male enhancement pills mayo clinic cheap male enhancement pills viswiss maxx 30 male enhancement vasoplex male enhancement