ZALOGUJ SIĘ
Atlas Fitness Club

Tel. 62 747 53 93

manager: 501 520 607 - Justyna Orpel
63 -200 Jarocin ul. Sportowa 6

Poniedziałek - Piątek 6:00 - 22:00
Sobota 8:00 - 18:00
Niedziela 8:00 - 16:00

Trening EMS - miha bodytec

mihabodytec

MW Metal Squash League

mw_metal_squash_league_2
 

Obiekt

ATLAS Fitness Club

W ostatnim czasie dbałość o własne zdrowie i kondycję fizyczną stało się popularne i wiele osób dobrowolnie uczestniczy w zajęciach rekreacyjnych. Różne formy ćwiczeń, jakie obecnie dostępne są w klubie rekreacyjnym, stwarzają możliwości wyboru rodzaju aktywnego wypoczynku. Systematyczne uczestnictwo w zajęciach daje możliwość poprawy zarówno wydolności fizycznej, jak i struktury ciała osoby regularnie uczestniczącej w danej formie ruchu oraz to, co najważniejsze, czyli poprawę samopoczucia i lepsze spojrzenie na świat. Te prozdrowotne aspekty uprawiania sportu były fundamentalne do obrania kierunku działania i ustalenia filozofii klubu wyrażającej się dawaniem szczęścia przez aktywność w wybranych dyscyplinach oraz wyrabianiem nawyku troski o własne ciało.

DCIM100GOPRO

 

ATLAS fitness club to z jednej strony przytulne i przyjacielskie, z drugiej – przestronne i eleganckie sale do ćwiczeń. Wszystkie pomieszczenia mają oryginalny design łączący je w jeden wspólny obiekt – każde jednak ma własny, indywidualny styl i przeznaczenie. To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim wyspecjalizowana kadra trenerów i instruktorów fitness, kulturystyki, sportów walki i specjalistów do spraw żywienia w sporcie.

 

Celem stworzonej oferty jest trafienie w gusta osób pragnących aktywnie spędzić czas w miłej atmosferze, poprawić kondycję, zadbać o sylwetkę i lepiej się poczuć. ATLAS fitness club oferuje szeroką gamę zajęć, która zaspokoi zarówno ruchowe, jak i duchowe potrzeby. Sale do ćwiczeń siłowych wyposażone są w maszyny światowej marki PRECOR, które najlepiej kształtują sylwetkę, w tym sekcje kardio z systemem audiowizualnym. Dysponujemy dodatkowymi, w pełni przygotowanymi do tego celu, salami do zajęć grupowych, spinningu, sportów walki i ćwiczeń siłowych tylko dla pań. Do Państwa dyspozycji oddajemy również profesjonalny kort do gry w squash’a ze specjalnymi ścianami z piaskiem kwarcowym i przeszkloną ścianą tylną.

 

Ogólną koncepcją klubu było stworzenie go w taki sposób, aby każdy czuł się w nim wyjątkowo. Fachowa obsługa pomaga uporać się ze wszystkimi problemami związanymi z troską o ciało i dobre samopoczucie. Łączymy u nas realizację założonych celów treningowych i dietetycznych oraz pamiętamy o chwilach relaksu i odprężenia podczas wspólnych spotkań przy kawie, podkreślając, iż niespotykaną, przyjazną i ciepłą atmosferę klubu tworzą nasi, wspaniali klienci.

 

Jeśli trudności życia, stresy, brak formy powodują, że jesteś coraz bardziej zmęczony i mniej zadowolony z dnia codziennego, przyjdź do nas! Pomożemy ci czerpać przyjemność z aktywności, pomożemy zrealizować marzenia o doskonałej sylwetce i kondycji! U nas odprężysz się po stresującym dniu w pracy. Dzięki temu odzyskasz poczucie własnej wartości i z uśmiechem będziesz stawiał czoło trudnościom każdego, nowego dnia!

cialis male enhancement african fly male enhancement anaconda xl male enhancement strong male sex enhancement super bull 6000 hard long erection pills cyvita fast acting male enhancement tablets xanogen male enhancement price in india safe male sexual enhancement pills male enhancement pills mayo clinic cheap male enhancement pills viswiss maxx 30 male enhancement vasoplex male enhancement