ZALOGUJ SIĘ
Atlas Fitness Club

Tel. 62 747 53 93

manager: 501 520 607 - Justyna Orpel
63 -200 Jarocin ul. Sportowa 6

Poniedziałek - Piątek 6:00 - 22:00
Sobota 8:00 - 18:00
Niedziela 8:00 - 16:00

Trening EMS - miha bodytec

mihabodytec

MW Metal Squash League

mw_metal_squash_league_2
 

Trening pokazowy 50+

Trening pokazowy 50+

O tym, że każdy potrzebuje ruchu, wiedzą wszyscy. O tym, że każdy wiek jest dobry na trening, przekonali nas uczestnicy treningu pokazowego 50+, który odbył się 11. maja w pleszewskim klubie.

 

Zajęcia we spaniałej atmosferze prowadził Paweł Radziewicz. Uczestniczyło w nich 20 osób, w tym 12 osób gościnnie z Jarocina. Na początku organizator przedstawił plan zajęć. Aktywność polegała na holistycznym podejściu do wszystkich cech motorycznych. Podczas treningu wykonywano: podstawowe ćwiczenia kształtujące, wzmacniające z oporem, stabilizujące – wielostawowe, z ekspanderem oraz stretching powysiłkowy. Wszyscy uczestnicy zasługiwali na słowa uznania, gdyż podeszli z pełnym zaangażowaniem i, co należy podkreślić, dla niektórych był to pierwszy wysiłek od dłuższego czasu. W grupie wyróżnił się, dyktujący tempo ćwiczeń, nasz jarociński klubowicz Eugeniusz Pęsik, dzięki któremu instruktor omawiał poszczególne ćwiczenia. Zajęcia uwieńczył swoim pokazem Mistrz Polski w wyciskaniu sztangi na ławce, Krzysztof Kołodziej. Zachęcony przez widzów i kibiców wycisnął w tym dniu 150 kg.

 

Spotkanie zakończyliśmy wspólnym zdjęciem. Dzięki spotkaniu ustalono nowe godziny zajęć grupy 50+ w Pleszewie, które od teraz odbywać się będą we wtorki i czwartki o godzinie 1600, natomiast w soboty o 1100.

Serdecznie wszystkuch zapraszamy do odwiedzenia naszych klubów w Jarocinie oraz Pleszewie.cialis male enhancement african fly male enhancement anaconda xl male enhancement strong male sex enhancement super bull 6000 hard long erection pills cyvita fast acting male enhancement tablets xanogen male enhancement price in india safe male sexual enhancement pills male enhancement pills mayo clinic cheap male enhancement pills viswiss maxx 30 male enhancement vasoplex male enhancement