Atlas Fitness Club

Tel. 62 747 53 93

manager: 501 520 607 - Justyna Orpel
63 -200 Jarocin ul. Sportowa 6

Poniedziałek - Piątek 7:30 - 22:00
Sobota 10:00 - 18:00
Niedziela 10:00 - 16:00

Trening EMS - miha bodytec

mihabodytec

MW Metal Squash League

mw_metal_squash_league_2
 

Turniej PZSQ kat. B MW Squash League – PODSUMOWANIE

Turniej PZSQ kat. B MW Squash League – PODSUMOWANIE

Turniej PZSQ kat. B MW Metal Squas League – PODSUMOWANIE

Atlas Fitness Club jako jedyny w okolicy posiada profesjonalny kort do gry w squasha. W związku z czym już prawie od 10 lat prowadzona jest liga squasha – MW METAL SQUAH LEAUGE.

Zawodnicy podzieleni na mniejsze ligi rywalizują ze sobą od września do czerwca . Każdy z ich rozgrywa 4 mecze ligowe w ciągu miesiąca a punktacja z tych meczy decyduje o jego pozycji w następnym miesiącu. Sezon 2018/2019 to kolejna wygrana Macieja Holza, który w historii ligi tylko dwa razy oddał pierwsze miejsce . Pozostali zawodnicy ,również na bardzo wysokim poziomie , zdobyli niesamowitą ilość punktów:

Na zakończenie sezonu jak co roku, w tym roku 5 lipca, odbył się turniej pod patronatem Polskiego Związku Squasha. To czas w którym wszyscy zawodnicy mogli ostatni raz przed wakacyjną przerwą w lidze skonfrontować swoje umiejętności oraz w przyjemnej atmosferze pogłębić „squashowe” znajomości – przy dobrej kawie, domowych wypiekach i wspólnym posiłku. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych także kto nie był – niech żałuje, a wszystkich którzy chcieliby dołączyć do ligi zapraszamy od początku września. Natomiast każdego kto chciałby spróbować gry – w każdej chwili można umówić się i grać samemu lub z instruktorem. Wielkim plusem jest to, że mimo upałów na zewnątrz nasz kort jest klimatyzowany i panuje w nim przyjemna atmosfera.