ZALOGUJ SIĘ
Atlas Fitness Club

Tel. 62 747 53 93

manager: 501 520 607 - Justyna Orpel
63 -200 Jarocin ul. Sportowa 6

Poniedziałek - Piątek 6:00 - 22:00
Sobota 8:00 - 18:00
Niedziela 8:00 - 16:00

Trening EMS - miha bodytec

mihabodytec

MW Metal Squash League

mw_metal_squash_league_2
 

Turniej PZSQ kat. B MW Squash League – PODSUMOWANIE

Turniej PZSQ kat. B MW Squash League – PODSUMOWANIE

Turniej PZSQ kat. B MW Metal Squas League – PODSUMOWANIE

Atlas Fitness Club jako jedyny w okolicy posiada profesjonalny kort do gry w squasha. W związku z czym już prawie od 10 lat prowadzona jest liga squasha – MW METAL SQUAH LEAUGE.

Zawodnicy podzieleni na mniejsze ligi rywalizują ze sobą od września do czerwca . Każdy z ich rozgrywa 4 mecze ligowe w ciągu miesiąca a punktacja z tych meczy decyduje o jego pozycji w następnym miesiącu. Sezon 2018/2019 to kolejna wygrana Macieja Holza, który w historii ligi tylko dwa razy oddał pierwsze miejsce . Pozostali zawodnicy ,również na bardzo wysokim poziomie , zdobyli niesamowitą ilość punktów:

Na zakończenie sezonu jak co roku, w tym roku 5 lipca, odbył się turniej pod patronatem Polskiego Związku Squasha. To czas w którym wszyscy zawodnicy mogli ostatni raz przed wakacyjną przerwą w lidze skonfrontować swoje umiejętności oraz w przyjemnej atmosferze pogłębić „squashowe” znajomości – przy dobrej kawie, domowych wypiekach i wspólnym posiłku. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych także kto nie był – niech żałuje, a wszystkich którzy chcieliby dołączyć do ligi zapraszamy od początku września. Natomiast każdego kto chciałby spróbować gry – w każdej chwili można umówić się i grać samemu lub z instruktorem. Wielkim plusem jest to, że mimo upałów na zewnątrz nasz kort jest klimatyzowany i panuje w nim przyjemna atmosfera.



cialis male enhancement african fly male enhancement anaconda xl male enhancement strong male sex enhancement super bull 6000 hard long erection pills cyvita fast acting male enhancement tablets xanogen male enhancement price in india safe male sexual enhancement pills male enhancement pills mayo clinic cheap male enhancement pills viswiss maxx 30 male enhancement vasoplex male enhancement