Atlas Fitness Club

Tel. 62 747 53 93

manager: 501 520 607 - Justyna Orpel
63 -200 Jarocin ul. Sportowa 6

Poniedziałek - Piątek 7:30 - 22:00
Sobota 10:00 - 18:00
Niedziela 10:00 - 16:00

Trening EMS - miha bodytec

mihabodytec

MW Metal Squash League

mw_metal_squash_league_2
 

Turniej PZSQ kat. C – eleven story SQUASH CUP – 1.09.2018

Turniej PZSQ kat. C – eleven story SQUASH CUP – 1.09.2018

SQUASH – TURNIEJ PZSQ KAT.  C

Zapraszamy na Turniej PZSQ kat. C – eleven story SQUASH CUP

(turniej zamknięty dla uczestników jarocińskiej ligi)

Zgłoszenia będą przyjmowane na adres email: manager@atlasfc.pl

  1. INFORMACJE OGÓLNE

Turniej kat. C, zgłoszony do kalendarza PZSQ.

Turniej rozegrany zostanie w następujących kategoriach: turniej OPEN

  1. ZGŁOSZENIA

– Opłatę wpisową należy uiścić na konto lub w recepcji klubu przed zamknięciem listy

startowej – zwrot wpisowego będzie możliwy tylko do zgłoszenia rezygnacji przed losowaniem

(ogłoszonym online).

W zgłoszeniu należy podać:

– imię i nazwisko

– numer licencji i aktualny ranking PZSQ ( jeśli nie masz napisz „brak” i podaj datę urodzenia

oraz miejscowość w której mieszkasz)

– numer telefonu

– adres e-mail

Potwierdzimy zwrotnie przyjęcie zgłoszenia.

  1. OPŁATY

– turniej OPEN – 70zł

* Honorujemy karty multisport, fitprofit, ok system ( -15zł od wpisowego )

Dane do przelewu:

PKO BP 23 1020 2212 0000 5102 0282 8283,

ATLAS FITNESS CLUB WOJCIECH WIŚNIEWSKI,

63-200 Jarocin, ul. Sportowa 6

  1. HARMONOGRAM TURNIEJU:

-czwartek 30.08.18 – godz 12.00 – zamknięcie list startowych turnieju open

-czwartek 30.08.18 – godz 21.00 – losowanie turnieju open, ogłoszenie drabinki turniejowej

-sobota 01.09.18 – godz 10.00 – start turnieju OPEN

5. Lista startowa OPEN:

  • Grzelak Marek
  • Wiśniewski Wojciech
  • Sobociński Krystian
  • Sobociński Miłosz
  • Staśkiewicz Błażej
  • Holz Maciej
  • Osiałkowski Piotr
  • Fatyga Przemysław
  • Gościniak Łukasz
  • Schaedel Paulina

HARMONOGRAM ZAWODÓW:

Harmonogram 1.08.2018:

10.00 Grzelak – Staśkiewicz

10.15 Holz- Sobociński M.

10.30 Sobociński K. – Fatyga

10.45 Osiałkowski – wygrany z meczu I

11.00 Gościniak – wygrany z meczy II

11.15 Kubiak – wygrany z meczu III

11.30 Schaedel – Wiśniewski